Adyen - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Order created through website.
vi: Đơn hàng đã được tạo thông qua website.

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành

en: Payment methods
vi: Các phương thức thanh toán

en: Unit of time
vi: Đơn vị thời gian

en: Minute(s)
vi: phút

en: Hour(s)
vi: giờ
