Adyen - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Duration
da: Varighed

en: Day(s)
da: Dag(e)

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order created through website.
da: Ordre modtaget via hjemmeside.

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Payment methods
da: Betalingsmetoder

en: Unit of time
da: Tidsenhed

en: Minute(s)
da: Minut(ter)

en: Hour(s)
da: Time(r)
