Adyen - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Duration
hu: Időtartam

en: Day(s)
hu: Nap(ok)

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Payment methods
hu: Fizetési módok

en: Unit of time
hu: Időegység

en: Minute(s)
hu: Perc(ek)

en: Hour(s)
hu: Óra

en: Provide specific description for the payment method on the order checkout page.
hu: Ez a megnevezés lesz használatos a fizetési oldalaknál ehhez a fizetési módhoz.
