Adyen - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Duration
sk: Trvanie

en: Day(s)
sk: Deň (dni)

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: Unit of time
sk: Jednotka času

en: Minute(s)
sk: Minúta(y)

en: Hour(s)
sk: Hodina(y)
