Adyen - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Duration
cs: Trvání

en: Day(s)
cs: Den(y)

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order created through website.
cs: Objednávka byla vytvořena prostřednictvím webu.

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: Unit of time
cs: Jednotky času

en: Minute(s)
cs: Minuta(y)

en: Hour(s)
cs: Hodina(y)

en: Provide specific description for the payment method on the order checkout page.
cs: Poskytněte specifický popis pro tuto platební metodu na stránce s pokladnou.
