Adyen - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Day(s)
el: Ημέρα(ες)

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order created through website.
el: Η παραγγελία δημιουργήθηκε μέσω του ιστοτόπου.

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Payment methods
el: Τρόποι πληρωμής

en: Unit of time
el: Μονάδα χρόνου
