Adyen - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Duration
et: Kestus

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Order created through website.
et: Tellimus on loodud läbi veebilehe.

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Payment methods
et: Makseviisid

en: Unit of time
et: Ajaühik

en: Minute(s)
et: Minut(it)

en: Hour(s)
et: Tund (tundi)
