Adyen - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: Shared secret
nl: Gedeeld geheim

en: Unit of time
nl: Tijdseenheid

en: Minute(s)
nl: Minuten

en: Hour(s)
nl: Uren

en: User interface settings
nl: Gebruikersinterface-instellingen
