Adyen - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Day(s)
pl: Dni

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: Hour(s)
pl: Godzina(y)
