Adyen - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Duration
tr: Süre

en: Day(s)
tr: Gün(ler)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order created through website.
tr: Sipariş websitesi aracılığı ile oluşturuldu.

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Payment methods
tr: Ödeme yöntemleri

en: Unit of time
tr: Zaman birimi

en: Minute(s)
tr: Dakika

en: Hour(s)
tr: Saat
