Adyen - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Duration
gl: Duración

en: Day(s)
gl: Dia(s)

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Payment methods
gl: Formas de pago

en: Unit of time
gl: Unidade de tempo
