Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (72 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: remove
cs: odstranit

en: Manage
cs: Správa

en: never
cs: nikdy

en: Notes
cs: Poznámky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Settings for @role
cs: Nastavení pro @role

en: All
cs: Vše

en: Year
cs: Rok

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: blocked
cs: blokován

en: active
cs: aktivní

en: %time ago
cs: před %time

en: Month
cs: Měsíc

en: Price
cs: Cena

en: Customers
cs: Zákazníci

en: Customer
cs: Zákazník

en: Code
cs: Kód

en: here
cs: zde

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Destination
cs: Cíl

en: Users
cs: Uživatelé

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Level
cs: Úroveň

en: Operation
cs: Operace

en: Show
cs: Ukázat

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: @time ago
cs: @time zpět

en: or
cs: nebo

en: Total:
cs: Celkem:

en: Orders
cs: Objednávky

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Not sent
cs: Neodeslán

en: Any
cs: Libovolný

en: Reports
cs: Logy

en: Notification
cs: Oznámení

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: Total is less than specified value.
cs: Celkový součet je menší než daná hodnota.

en: Total is less than or equal to specified value.
cs: Celkový součet je menší nebo roven dané hodnotě.

en: Total is equal to specified value.
cs: Celkový součet je roven dané hodnotě.

en: Total is greater than or equal to specified value.
cs: Celkový součet je větší nebo roven dané hodnotě.

en: Total is greater than specified value.
cs: Celkový součet je větší než daná hodnota.

en: No products found.
cs: Nebyly nalezeny žádné produkty.

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
cs: Pokus odeslat @email o objednávce @order_id neuspěl.

en: exposed
cs: vystavený
