Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (68 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: remove
et: eemalda

en: Manage
et: Halda

en: never
et: mitte kunagi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Settings for @role
et: Seaded rollile @role

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Last access
et: Viimane külastus

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: N/A
et: Puudub

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Month
et: Kuu

en: Price
et: Hind

en: Customers
et: Kliendid

en: Customer
et: Klient

en: Code
et: Kood

en: here
et: siin

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: SKU
et: Tootekood

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Users
et: Kasutajad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Order
et: Järjestus

en: Level
et: Tase

en: Operation
et: Operatsioon

en: Show
et: Näita

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: @time ago
et: @time tagasi

en: or
et: või

en: Total:
et: Kokku:

en: Orders
et: Tellimused

en: Image Link
et: Pildiviide

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Reports
et: Raportid

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: No products found.
et: Tooteid ei leitud.

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Order Status
et: Tellimuse olek

en: Dashboard
et: Töölaud

en: previous month
et: eelmine kuu

en: exposed
et: nähtavaks muudetud
