Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (22 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Export
fil: Luwasin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan

en: never
fil: hindi kailanman

en: All
fil: Lahat

en: active
fil: aktibo

en: February
fil: Pebrero

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: Member for
fil: Kasapi nang

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas

en: Reports
fil: Mga ulat

en: Dashboard
fil: Dashbord
