Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (40 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: blocked
gu: અવરોધિત

en: active
gu: સક્રિય

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Month
gu: મહિનો

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: February
gu: ફેબ્રુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: April
gu: એપ્રિલ

en: May
gu: મે

en: June
gu: જૂન

en: July
gu: જુલાઈ

en: August
gu: ઓગસ્ટ

en: September
gu: સપ્ટેમ્બર

en: October
gu: ઓક્ટોબર

en: November
gu: નવેમ્બર

en: December
gu: ડિસેમ્બર

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: or
gu: અથવા

en: Any
gu: કોઈપણ

en: Reports
gu: અહેવાલો
