Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (82 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Export
hr: Izvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: never
hr: nikada

en: Notes
hr: Bilješke

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Settings for @role
hr: Postavke za @role

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: blocked
hr: blokiran

en: active
hr: aktivan

en: N/A
hr: N/D

en: %time ago
hr: prije %time

en: Month
hr: Mjesec

en: Price
hr: Cijena

en: Customers
hr: Kupci

en: Customer
hr: Kupac

en: Code
hr: Kôd

en: here
hr: ovdje

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Destination
hr: Odredište

en: Users
hr: Korisnici

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Order
hr: Redoslijed

en: Level
hr: Nivo

en: Operation
hr: Operacija

en: Show
hr: Prikaži

en: Date/Time
hr: Nadnevak/Vrijeme

en: Member for
hr: Član već

en: @time ago
hr: prije @time

en: or
hr: ili

en: Commissions
hr: Provizija

en: Total:
hr: Suma:

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Purchase
hr: Prodaja

en: Affiliate
hr: Afiliet centar

en: Any
hr: Bilo koji

en: Reports
hr: Izvješća

en: No products found.
hr: Niti jedan proizvod nije pronađen

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Affiliate Center
hr: Afiliet centar

en: Generate Links
hr: Generiranje linkova za proizvode

en: Unique Click Count
hr: Jedinstveni klikovi

en: All Orders
hr: Sve narudžbe

en: Upline
hr: Vaš sponzor

en: Export in
hr: Izvezi u

en: Unique Clicks
hr: Jedinstvni klikovi

en: Commission
hr: Provizija

en: Affiliate Links
hr: Afiliet linkovi

en: You are a top level affiliate.  There are no affiliates in your upline.
hr: Vi ste afiliet na vrhu i nemate sponzora.

en: All product links will have your affiliate id included.
hr: Svaki afiliet link za proizvod će biti vezan za Vas.

en: Commission History
hr: Povijesti provizija

en: Sales Today:
hr: Današnja prodaja:

en: Sales last 7 Days:
hr: Prodaja u zadnjih 7 dana:

en: Last 365 Days:
hr: Zadnjih 365 dana:

en: Click here for more reports.
hr: Kliknite ovdje za više izvještaja.

en: Today's Clicks:
hr: Današnji klikovi:

en: Click here for product links.
hr: Linkovi vezani za proizvode

en: Click here for customized click reporting.
hr: Kliknite ovdje za prilagođene izvještaje o klikovima.

en: Text Link
hr: Tekst link
