Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (83 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: remove
hu: eltávolítás

en: Manage
hu: Kezelés

en: never
hu: soha

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Settings for @role
hu: @role szerepkörhöz tartozó beállítások

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: blocked
hu: zárolt

en: active
hu: aktív

en: N/A
hu: Nincs adat

en: %time ago
hu: %time óta

en: Month
hu: Hónap

en: Price
hu: Ár

en: Customers
hu: Vevők

en: Customer
hu: Vevő

en: Code
hu: Kód

en: here
hu: ide

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Destination
hu: Cél

en: Users
hu: Felhasználók

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Order
hu: Rendelés

en: Level
hu: Szint

en: Operation
hu: Művelet

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Date/Time
hu: Dátum / Idő

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: @time ago
hu: @time

en: or
hu: vagy

en: Total:
hu: Összesen:

en: Orders
hu: Rendelések

en: Affiliates
hu: Partnerek

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Not sent
hu: Nincs elküldve

en: Any
hu: Bármelyik

en: Reports
hu: Jelentések

en: Guest
hu: Vendég

en: Notification
hu: Értesítés

en: Order status
hu: Megrendelés állapota

en: Total is less than specified value.
hu: Az összeg kevesebb a megadott értéknél.

en: Total is less than or equal to specified value.
hu: Az összeg kevesebb a megadott értéknél vagy egyenlő azzal.

en: Total is equal to specified value.
hu: Az összeg egyenlő a megadott értékkel.

en: Total is greater than or equal to specified value.
hu: Az összeg több a megadott értéknél vagy egyenlő azzal.

en: Total is greater than specified value.
hu: Az összeg több a megadott értéknél.

en: No products found.
hu: Nem található egy termék sem.

en: Show All
hu: Összes megjelenítése

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Order Status
hu: Rendelés állapota

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: All Orders
hu: Összes Rendelés

en: Product Title
hu: Termék címe

en: previous month
hu: előző hónap

en: next month
hu: következő hónap

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
hu: @order_id azonosítójú megrendelésre vonatkozó email @email címre kiküldése nem sikerült.

en: exposed
hu: felfedett
