Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Manage
ka: მართვა

en: never
ka: არასდროს

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Settings for @role
ka: @role-ის პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: blocked
ka: დაბლოკილი

en: active
ka: აქტიური

en: %time ago
ka: %time-ის წინ

en: Month
ka: თვე

en: Code
ka: კოდი

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Show
ka: ჩვენება

en: Member for
ka: წევრი

en: @time ago
ka: @time წინ
