Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (40 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Year
my: နှစ်

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Month
my: လ

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Show
my: ပြပါ

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
