Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Date
os: Датæ

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Export
os: Экспорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс
