Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
