Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (28 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Reports
si: වාර්තා

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
