Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (79 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Export
sv: Exportera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: remove
sv: ta bort

en: Manage
sv: Hantera

en: never
sv: aldrig

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Unknown
sv: Okänd

en: Settings for @role
sv: Inställningar för @role

en: All
sv: Alla

en: Year
sv: År

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: blocked
sv: spärrad

en: active
sv: aktiv

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: %time ago
sv: %time sedan

en: Month
sv: Månad

en: Price
sv: Pris

en: Customers
sv: Kunder

en: Customer
sv: Kund

en: Code
sv: Kod

en: here
sv: här

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Destination
sv: Mål

en: Users
sv: Användare

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Order
sv: Ordning

en: Level
sv: Nivå

en: Operation
sv: Funktion

en: Show
sv: Visa

en: Date/Time
sv: Datum/Tid

en: Member for
sv: Medlem i

en: @time ago
sv: @time sedan

en: or
sv: eller

en: Total:
sv: Totalt:

en: Orders
sv: Beställningar

en: Purchase
sv: Köp

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Not sent
sv: Inte sänt

en: Any
sv: Alla

en: Reports
sv: Rapporter

en: Notification
sv: Avisering

en: Sales
sv: Försäljning

en: Order status
sv: Status för beställning

en: Total is less than specified value.
sv: Totalbelopp är mindre än angivet värde.

en: Total is less than or equal to specified value.
sv: Totalbelopp är mindre än eller lika med angivet värde.

en: Total is equal to specified value.
sv: Totalbelopp är samma som angivet värde.

en: Total is greater than or equal to specified value.
sv: Totalbelopp är större än eller lika med angivet värde.

en: Total is greater than specified value.
sv: Totalbelopp är större än angivet värde.

en: No products found.
sv: Inga varor hittades.

en: Show All
sv: Visa allt

en: Frontpage
sv: Startsida

en: Order Status
sv: Status för beställning

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: previous month
sv: föregående månad

en: next month
sv: nästa månad

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
sv: Försök att skicka e-post till @email angående beställning @order_id misslyckades.

en: exposed
sv: exponerad
