Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (39 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: blocked
ug: توسۇش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Month
ug: ئاي

en: Code
ug: كود

en: here
ug: بۇ يەر

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Date/Time
ug: چېسلا-ۋاقىت

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Reports
ug: دوكلات

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
