Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (89 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: remove
uk: видалити

en: Manage
uk: Керування

en: never
uk: ніколи

en: Notes
uk: Примітки

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Settings for @role
uk: Налаштування для @role

en: All
uk: Все

en: Year
uk: Рік

en: Last access
uk: Останній доступ

en: blocked
uk: заблоковано

en: active
uk: активне

en: N/A
uk: Н/Д

en: %time ago
uk: %time тому

en: Month
uk: Місяць

en: Price
uk: Ціна

en: Customers
uk: Покупці

en: Customer
uk: Покупець

en: Code
uk: Код

en: here
uk: тут

en: January
uk: січня

en: February
uk: лютого

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: тра

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: December
uk: грудня

en: SKU
uk: Артикул

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Users
uk: Користувачі

en: Referrer
uk: Джерело

en: Order
uk: Послідовність

en: Level
uk: Рівень

en: Operation
uk: Дія

en: Show
uk: Показати

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: @time ago
uk: @time тому

en: or
uk: або

en: Commissions
uk: Комісія

en: Total:
uk: Загалом:

en: Orders
uk: Замовлення

en: Image Link
uk: Посилання на зображення

en: Purchase
uk: Купити

en: Affiliates
uk: Філії

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Not sent
uk: Не відправлене

en: Any
uk: Байдуже

en: Reports
uk: Звіти

en: Guest
uk: Гість

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Sales
uk: Продажі

en: Order status
uk: Статус замовлення

en: Total is less than specified value.
uk: Сума менша визначеного значення.

en: Total is less than or equal to specified value.
uk: Сума менша або дорівнює визначеному значенню.

en: Total is equal to specified value.
uk: Сума дорівнює визначеному значенню.

en: Total is greater than or equal to specified value.
uk: Сума більша або дорівнює визначеному значенню.

en: Total is greater than specified value.
uk: Сума більша визначеного значення.

en: No products found.
uk: Товари не знайдені

en: Show All
uk: Показати все

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Order Status
uk: Статус замовлення

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: previous month
uk: попередній місяць

en: next month
uk: наступний місяць

en: Commission
uk: Комісія

en: ca
uk: уд

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
uk: Спроба надіслати повідомлення на адрес електронної пошти @email щодо замовлення № @order_id була невдалою.

en: exposed
uk: розкритий

en: Click here for more reports.
uk: Більше звітів тут.

en: Click here for customized click reporting.
uk: Натисніть тут для створення персоналізованих звітів.
