Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (39 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: never
af: nooit

en: Unknown
af: Onbekend

en: Settings for @role
af: Instellings vir @role

en: All
af: Alle

en: Last access
af: Laaste toegang

en: blocked
af: geblokkeer

en: active
af: aktief

en: %time ago
af: %time gelede

en: Price
af: Prys

en: Code
af: Kode

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Users
af: Gebruikers

en: Referrer
af: Verwyser

en: Order
af: Bestelling

en: Operation
af: Operasie

en: Member for
af: Lid vir

en: Orders
af: Bestellings

en: Reports
af: Verslae

en: Order status
af: Bestestellingstatus
