Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: blocked
am: የታገደ

en: active
am: ገባሪ

en: Code
am: ኮድ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Member for
am: አባልነት ለ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Reports
am: ሪፖርቶች
