Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Settings
br: Arventennoù

en: Member for
br: Ezel abaoe
