Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (63 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: remove
el: αφαίρεση

en: Manage
el: Διαχείριση

en: never
el: ποτέ

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Settings for @role
el: Ρυθμίσεις για το @role

en: All
el: Όλες

en: Year
el: Έτος

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: blocked
el: αποκλεισμένος

en: active
el: ενεργός

en: N/A
el: Μ/Δ

en: %time ago
el: %time πριν

en: Month
el: Μήνας

en: Price
el: Tιμή

en: Customers
el: Πελάτες

en: Customer
el: Πελάτης

en: Code
el: Κωδικός

en: here
el: εδώ

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: SKU
el: Κωδικός

en: Destination
el: Προορισμός

en: Users
el: Χρήστες

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Order
el: Σειρά

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Date/Time
el: Ημερομηνία/'Ωρα

en: Member for
el: Μέλος για

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Reports
el: Αναφορές

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Order status
el: Κατάσταση παραγγελίας

en: Show All
el: Εμφάνιση Όλων

en: Frontpage
el: Αρχική σελίδα

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
el: Η απόπειρα αποστολής του email @email που αφορά την παραγγελία @order_id απέτυχε.
