Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (44 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: never
eo: neniam

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Settings for @role
eo: Agordoj por @role

en: All
eo: Ĉiuj

en: Year
eo: Jaro

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: blocked
eo: forbarita

en: active
eo: aktiva

en: Month
eo: Monato

en: Code
eo: Kodo

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

en: Users
eo: Uzantoj

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Order
eo: Ordo

en: Operation
eo: Operacio

en: Date/Time
eo: Dato/Tempo

en: Member for
eo: Membro dum

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Reports
eo: Raportoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
