Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (64 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: remove
he: הסר

en: Manage
he: ניהול

en: never
he: אף פעם

en: Notes
he: הערות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Settings for @role
he: הגדרות ל-@role

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: N/A
he: -ללא-

en: %time ago
he: לפני %time

en: Month
he: חודש

en: Price
he: מחיר

en: Customers
he: לקוחות

en: Customer
he: לקוח

en: Code
he: קוד

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: SKU
he: מק"ט

en: Destination
he: יעד

en: Users
he: חברי האתר

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Order
he: סידור

en: Operation
he: פעולה

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: @time ago
he: לפני @time

en: Total:
he: סה"כ:

en: Orders
he: הזמנות

en: Not sent
he: לא נשלח

en: Any
he: הכל

en: Reports
he: דוחות

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Show All
he: הצגת הכל

en: Frontpage
he: דף הבית

en: Order Status
he: מצב הזמנה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
he: ניסיון לשלוח אימייל @email לגבי הזמנה @order_id נכשל.

en: exposed
he: חשוף
