Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (55 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: remove
oc: suprimir

en: Manage
oc: Gerir

en: never
oc: pas jamai

en: Notes
oc: Nòtas

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Settings for @role
oc: Paramètres per @role

en: All
oc: Tot

en: Year
oc: Annada

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: blocked
oc: blocat

en: active
oc: actiu(s)

en: %time ago
oc: I a %time

en: Month
oc: Mes

en: Code
oc: Còde

en: here
oc: aicí

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Users
oc: Utilizaires

en: Referrer
oc: Referent

en: Order
oc: Òrdre

en: Level
oc: Nivèl

en: Operation
oc: Operacion

en: Date/Time
oc: Data/Ora

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: @time ago
oc: i a @time

en: Total:
oc: Total :

en: Any
oc: Qual que siá

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Show All
oc: Mostrar tous

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: exposed
oc: expausat
