Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: never
sr: никада

en: Year
sr: Година

en: active
sr: активан

en: Month
sr: Месец

en: Price
sr: Цена

en: Code
sr: Кôд

en: Order
sr: Редослед

en: Member for
sr: Члан сте

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Reports
sr: Извештаји

en: Frontpage
sr: Насловна страна
