Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Date
ta: திகதி

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: never
ta: ஒருபோதுமில்லை

en: @time ago
ta: @time இக்கு முன்னர்
