Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: never
ur: کبھی نہیں

en: %time ago
ur: time% قبل

en: Code
ur: کوڈ

en: @time ago
ur: @time قبل
