Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (56 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Export
ar: تصدير

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: remove
ar: إزالة

en: Manage
ar: تسيير

en: never
ar: أبدا

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Settings for @role
ar: إعدادات @role

en: All
ar: الكل

en: Year
ar: السنة

en: Last access
ar: آخر وصول

en: blocked
ar: ممنوع

en: active
ar: نشط

en: N/A
ar: غير موجود

en: %time ago
ar: منذ %time

en: Month
ar: بالشهر

en: Price
ar: السعر

en: Code
ar: الكود

en: here
ar: هنا

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Destination
ar: الوجهة

en: Users
ar: المستخدمين

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Order
ar: الترتيب

en: Operation
ar: عملية

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Total:
ar: المجموع:

en: Orders
ar: الطلبات

en: Any
ar: أي من

en: Reports
ar: التقارير

en: Order status
ar: حالة الطلب

en: Show All
ar: إظهار الجميع

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
