Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (40 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: never
ast: nunca

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Settings for @role
ast: Preferencies pa @role

en: All
ast: Too

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: blocked
ast: torgáu

en: active
ast: activu

en: N/A
ast: N/D

en: Code
ast: Códigu

en: January
ast: Xineru

en: February
ast: Febreru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: July
ast: Xunetu

en: August
ast: Agostu

en: September
ast: Setiembre

en: October
ast: Ochobre

en: November
ast: Payares

en: December
ast: Avientu

en: Users
ast: Usuarios

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Order
ast: Orde

en: Operation
ast: Operación

en: Member for
ast: Miembru hai

en: @time ago
ast: hai @time
