Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: never
km: កុំ​

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Settings for @role
km: ការ​កំណត់​សម្រាប់ @role

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: blocked
km: បាន​ទប់​ស្កាត់

en: active
km: សកម្ម

en: N/A
km: គ្មាន

en: Month
km: ខែ

en: Code
km: កូដ

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Order
km: លំដាប់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
