Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.2) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: never
ky: эч качан

en: @time ago
ky: @time мурун
