Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (41 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Unknown
te: తెలియని

en: All
te: అన్నీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: %time ago
te: %time క్రితం

en: Month
te: నెల

en: Code
te: కోడ్

en: here
te: ఇక్కడ

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Order
te: క్రమం

en: Date/Time
te: తేదీ/సమయం

en: Member for
te: సభ్యుడుగా

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Reports
te: నివేదికలు

en: Show All
te: అన్నీ చూపించు
