Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (49 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: remove
be: выдаленне

en: Manage
be: Кіраваць

en: never
be: ніколі

en: Notes
be: Заўвагі

en: Unknown
be: Невядомы

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: blocked
be: заблякаваны

en: active
be: актыўны

en: N/A
be: Не даступна

en: %time ago
be: %time таму

en: Month
be: Месяц

en: Code
be: Код

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Order
be: Парадак

en: Operation
be: Аперацыя

en: Date/Time
be: Дата/Час

en: Member for
be: Сябра цягам

en: @time ago
be: @time таму

en: Any
be: Любы

en: Reports
be: Справаздачы

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
