Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: never
bs: nikad

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Settings for @role
bs: Postavke za @role

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: blocked
bs: blokiran

en: active
bs: aktivan

en: %time ago
bs: prije %time

en: Month
bs: Mjesec

en: Code
bs: Kod

en: Users
bs: Korisnici

en: Order
bs: Poredak

en: Member for
bs: Član od

en: @time ago
bs: prije @time

en: Total:
bs: Total

en: Show All
bs: Prikaži sve

en: exposed
bs: izložen
