Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (68 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: remove
ca: elimina

en: Manage
ca: Gestiona

en: never
ca: mai

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Settings for @role
ca: Paràmetres per al rol @role

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Last access
ca: Darrer accés

en: blocked
ca: bloquejat

en: active
ca: actiu

en: N/A
ca: No aplica

en: %time ago
ca: fa %time

en: Month
ca: Mes

en: Price
ca: Preu

en: Customers
ca: Clients

en: Customer
ca: Client

en: Code
ca: Codi

en: here
ca: aquí

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Destination
ca: Destí

en: Users
ca: Usuaris

en: Referrer
ca: Referència

en: Order
ca: Ordre

en: Operation
ca: Operació

en: Date/Time
ca: Data/Hora

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: @time ago
ca: fa @time

en: Commissions
ca: Comissions

en: Orders
ca: Comandes

en: Not sent
ca: No enviat

en: Any
ca: Qualsevol

en: Reports
ca: Informes

en: Notification
ca: Notificació

en: Sales
ca: Vendes

en: Order status
ca: Estat de la comanda

en: Total is less than specified value.
ca: El total és més petit que el valor especificat.

en: Total is less than or equal to specified value.
ca: El total és més petit o igual al valor especificat.

en: Total is equal to specified value.
ca: El total és igual al valor especificat.

en: Total is greater than or equal to specified value.
ca: El valor és més gran o igual al valor especificat.

en: Total is greater than specified value.
ca: El total és més gran que el valor especificat.

en: Show All
ca: Mostra tot

en: Frontpage
ca: Portada

en: Dashboard
ca: Tauler

en: exposed
ca: exposat
