Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (64 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Export
da: Eksportér

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: remove
da: fjern

en: Manage
da: Administration

en: never
da: aldrig

en: Notes
da: Noter

en: Unknown
da: Ukendt

en: Settings for @role
da: Indstillinger for @role

en: All
da: Alle

en: Year
da: År

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: blocked
da: blokeret

en: active
da: aktiv

en: %time ago
da: %time siden

en: Month
da: Måned

en: Price
da: Pris

en: Customers
da: Kunder

en: Customer
da: Kunde

en: Code
da: Kode

en: here
da: her

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: Users
da: Brugere

en: Referrer
da: Henviser

en: Order
da: Rækkefølge

en: Level
da: Niveau

en: Operation
da: Handling

en: Date/Time
da: Dato/tid

en: Member for
da: Medlem i

en: @time ago
da: @time siden

en: Total:
da: I alt:

en: Orders
da: Ordrer

en: Not sent
da: Ikke sendt

en: Any
da: Nogen

en: Reports
da: Rapporter

en: Notification
da: Underretning

en: Order status
da: Ordrestatus

en: Total is less than specified value.
da: Total er mindre end den angivende værdi.

en: Total is less than or equal to specified value.
da: Total er mindre eller lig med den angivende værdi.

en: Total is equal to specified value.
da: Total er lig med den angivende værdi.

en: Total is greater than or equal to specified value.
da: Total er større end eller lig med den angivende værdi.

en: Total is greater than specified value.
da: Total er større end den angivende værdi.

en: No products found.
da: Ingen produkter fundet.

en: Show All
da: Vis alle

en: Frontpage
da: Forside

en: Amount paid
da: Betalt

en: previous month
da: forrige måned

en: next month
da: næste måned

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
da: Forsøgte at sende e-mail @email vedrørende ordre @order_id mislykkedes.

en: exposed
da: blotlagt
