Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (71 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Export
fi: Vie

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: remove
fi: poista

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: never
fi: ei koskaan

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Settings for @role
fi: Roolin @role asetukset

en: All
fi: Kaikki

en: Year
fi: Vuosi

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: blocked
fi: suljettu

en: active
fi: aktiivinen

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: %time ago
fi: %time sitten

en: Month
fi: Kuukausi

en: Price
fi: Hinta

en: Customers
fi: Asiakkaat

en: Customer
fi: Asiakas

en: Code
fi: Koodi

en: here
fi: täällä

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: SKU
fi: Koodi

en: Destination
fi: Kohde

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Order
fi: Järjestys

en: Level
fi: Taso

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Date/Time
fi: Päivämäärä/Aika

en: Member for
fi: Käyttäjä jo

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Total:
fi: Yhteensä:

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Affiliates
fi: Domainit

en: Not sent
fi: Ei lähetetty

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Reports
fi: Raportit

en: Guest
fi: Vieras

en: Sales
fi: Myynti

en: Order status
fi: Tilauksen tilanne

en: No products found.
fi: Tuotteita ei löytynyt.

en: Show All
fi: Näytä kaikki

en: Frontpage
fi: Etusivu

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: previous month
fi: edellinen kuukausi

en: next month
fi: seuraava kuukausi

en: Commission
fi: Komissio

en: exposed
fi: näytetty
