Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to ga translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Year
ga: Bliain

en: %time ago
ga: %time ó shin

en: Month
ga: Mí

en: Price
ga: Praghas

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Total:
ga: Iomlán:

en: Orders
ga: Orduithe

en: Order status
ga: Stádas an t-ordaithe

en: Dashboard
ga: Deais
