Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: remove
gl: borrar

en: Manage
gl: Xestionar

en: never
gl: nunca

en: Notes
gl: Notas

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Settings for @role
gl: Axustes para @role

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Last access
gl: Último acceso

en: blocked
gl: bloqueado

en: active
gl: activo

en: N/A
gl: N/D

en: %time ago
gl: hai %time

en: Month
gl: Mes

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: Code
gl: Código

en: here
gl: aquí

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Destination
gl: Destino

en: Users
gl: Usuarios

en: Referrer
gl: Referente

en: Order
gl: Orde

en: Operation
gl: Operación

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Member for
gl: Membro durante

en: @time ago
gl: fai @time

en: Orders
gl: Pedidos

en: Not sent
gl: Non enviado

en: Any
gl: Calquera

en: Reports
gl: Informes

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: No products found.
gl: Non se atoparon produtos.

en: Show All
gl: Amosar Todos

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: exposed
gl: exposto
