Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: active
ht: aktive
