Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: never
hy: երբեք

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Year
hy: Տարի

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: blocked
hy: արգելափակված

en: active
hy: ակտիվ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Month
hy: Ամիս

en: Code
hy: Կոդ

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Dashboard
hy: Վահանակ
