Ubercart Affiliate v2 (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (53 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Export
is: Flytja út

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: remove
is: fjarlægja

en: Manage
is: Stjórnun

en: never
is: aldrei

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Settings for @role
is: Stillingar fyrir @role

en: All
is: Allt

en: Year
is: Ár

en: active
is: virkur

en: N/A
is: Á ekki við

en: %time ago
is: %time síðan

en: Month
is: Mánuður

en: Price
is: Verð

en: Customers
is: Viðskiptavinir

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Code
is: Kóði

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: December
is: desember

en: SKU
is: VN

en: Users
is: Notendur

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Order
is: Pöntun

en: Date/Time
is: Dagsetning/Tími

en: Member for
is: Meðlimur í

en: @time ago
is: @time síðan

en: Total:
is: Samtals:

en: Orders
is: Pantanir

en: Reports
is: Skýrslur

en: Sales
is: Sölur

en: Order status
is: Staða pöntunar

en: previous month
is: fyrri mánuður
